Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie, a na nim... fałdki na brzuchu!

Agnieszka Sienkiewicz fałdki na brzuchu
Fot. Instagram

 

Agnieszka Sienkiewicz i fałdki na brzuchu? Sami zobaczcie! Gwiazda należy do grona aktorek, które nie pokazują „lukrowanych” zdjęć na Instagramie. Na swoim profilu umieszcza zdjęcia w domowych stylizacjach, po wizytach u fryzjera i bez make-up'u. Nie boi się pokazywać rzeczywistości takiej, jaką faktycznie jest. Takie podejście ma również do swojego ciała, co bardzo podoba się fanom gwiazdy.

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: "Bywa, że mam fałdki na brzuchu! Zapędziliśmy się w kreowaniu sztucznego wizerunku" - Agnieszka Sienkiewicz szczera jak nigdy!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Agnieszka Sienkiewicz w bikini

Niedawno Sienkiewicz umieściła swoje zdjęcie z wakacji na jednym z portali społecznościowych. Aktorka pozuje na nim w bikini, a na brzuchu widoczne są małe fałdki. Na uwagę zasługuje jej komentarz, który umieściła pod zdjęciem:

Jak widać po pewnych częściach ciała, nie spędziłam go na ćwiczeniach z @chodakowskaewa, zapomnialam tez spakować batoniki od @annalewandowskahpba ?￰゚? Straszne niedopatrzenie z mojej strony ?￰゚ Może usprawiedliwi mnie zbyt mała walizka ????￰゚

Agnieszka Sienkiewicz na zdjęciu prezentuje się doskonale, w końcu jest zgrabną i piękną kobietą – a fałdki zupełnie jej nie przeszkadzają. Aktorka dodała jeszcze, że spędziła rodzinne wakacje, pełne miłości. I to uszczęśliwia ją najbardziej:

Była za to rodzina i przyjaciele. To lato spędziłam wśród ludzi, którzy są moja siła , moim domem... którzy uszczęśliwiają mnie jak nic innego na świecie. To lato było pełne miłości.

 

Zobacz: Jak wygląda córka Agnieszki Sienkiewicz? Gwiazda "Przyjaciółek" pokazała zdjęcia z wakacji!

 

Tym wpisem Agnieszka Sienkiewicz wykazała się ogromnym poczuciem humoru, dużym dystansem do instagramowego świata i podbiła serca internautów, o czym świadczą same pozytywne komentarze.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czas pożegnać się ze złudzeniami.... Lato właśnie się skończyło !!! 🌞😢😢😢 Dla mnie było cudowne 🦄🦄🦄Jak widać po pewnych częściach ciała, nie spędziłam go na ćwiczeniach z @chodakowskaewa, zapomnialam tez spakować batoniki od @annalewandowskahpba 🤭🤭🤭 Straszne niedopatrzenie z mojej strony 🙈🙈 Może usprawiedliwi mnie zbyt mała walizka ???🤭🤔 Była za to rodzina i przyjaciele. To lato spędziłam wśród ludzi, którzy są moja siła , moim domem... którzy uszczęśliwiają mnie jak nic innego na swiecie. To lato było pełne miłości.❤️💙❤️ No i jeszcze pizzy i makaronu ale kto by zliczył te wszystkie dobroci 😜😜🍕🍝 A jakie było Wasze lato??? #familly #friends #happiness #allyouneedislove #goodenergy #peopleilove #sister

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

 

Agnieszka Sienkiewicz w wieczorowej stylizacji

Agnieszka Sienkiewicz na Flesz Fashion Night
Fot. ONS

 

Podoba Ci się podejście Agnieszki Sienkiewicz do fałdek?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje