• BoyToy

Ksiądz potępia nagą sesję Radwańskiej: Będzie ją ukrywać przed mężem

35
Reakcji
Ksiądz potępia nagą sesję Radwańskiej
Fot. ONS

Amerykański magazyn ESPN zaprosił do swojego specjalnego wydania "The Body Issue" 21 sportowców z całego świata na rozbieraną sesję zdjęciową. Wśrod nich znalazła się Agnieszka Radwańska, najlepsza polska tenisistka. Przypomnijmy: Radwańska NAGO w amerykańskim magazynie!

Seksowne zdjęcie obiegły już internet i wzbudziły wielkie emocje, nie tylko wśród polskich kibiców. Niestety, nie u wszystkich wzbudziły zachwyt. Radwańska to zadeklarowana katoliczka, która wielokrotnie podkreślała, że "nie wstydzi się Jezusa", więc jej śmiała decyzja nie spodobała się duchownym. Jeden z nich powiedział wprost, że jest mu przykro:
 

Osobiście jest mi bardzo przykro, gdy ktoś deklarujący się po stronie Jezusa jednocześnie poddaje się mentalności tych, którzy traktują człowieka jak rzecz do oglądania, a nie osobę, dziecko Boże zasługujące na szacunek i miłość, i postępujące w sposób właściwy swojej godności - powiedział ksiądz Dziewiecki w rozmowie z portalem Fronda.pl.


Dziewiecki dodaje, że Agnieszka będzie kiedyś żałować tych zdjęć i gdy założy rodzinę to będzie jej zależało na tym, aby nagie fotografie... ukryć przed bliskimi.
 

Jeśli pani Agnieszka Radwańska spotka mężczyznę, który potrafi wiernie kochać i założy szczęśliwą rodzinę, wychowując dzieci w duchu katolickim, czyli zgodnie z Ewangelią miłości i błogosławionej czystości, to sesję zdjęciową, na którą się zdecydowała, będzie chyba chciała ukryć przed bliskimi - dodaje duszpasterz.


Waszym zdaniem Agnieszka Radwańska powinna wstydzić się tych zdjęć? Czy jej wiara nie ma nic wspólnego z decyzjami zawodowymi?

 

35
Reakcji

Komentarze (34)

Najnowsze
Najwyżej oceniane

Wpisz proszę treść komentarza

Gość
NIECH COS ZROBI Z CYCUSZKAMI DWA NR NIC BY NIE ZASZKODZILO WIECEJ OCZYWISCIE
Oceniono 0 razy
Gość
ZBYT PODOBNA DO TATUSIA ALE TYLKO TAWRZ
Oceniono 0 razy
Gość
Ale wy jesteście debile. Tak obstajecie za nią i tą sesją ..... OK mogła wziąć już w niej udział jak już tak bardzo chciała se dorobić, i sie z tymi innymi pokazać, ale czy musiała od razu całkiem na golasa???Nie mogłą w majtach i staniku??? Ano nie mogła nie mogła, bo za to właśnie jej zapłącili, żeby się ROZEBRAŁA. I teraz już jest AGNIESIA=GOLAS w Internecie. A ksiągdz miał rację bo mówi co widzi jak w tej bajce KRÓL jest NAGI - Agniesia kaskę straci,i będzie żałować (o ile zmądrzeje kiedyś) bo golas w necie zostanie już na zawsze.
Oceniono 1 razy
samsam
rozwalają mnie niektóre komentarze - gdzie w Piśmie Świętym pokazywanie nagiego ciała jest opisane jako coś gorszącego ? a freski z Kaplicy Sekstyńskiej, a malarstwo i rzeźba baroku ? gratuluję Pani Agnieszce sylwetki i myślę, że sam Jezus by się nie powstydził (co innego wyprane spaczoną nauką kościoła mózgi zagubionych ludzi)
Oceniono 0 razy
Gość
A Bóg stworzył człowieka nago czy ubranego??
Hipokryzja do potęgi entej.
Oceniono 0 razy
Gość1234567abc
Metamorfoza to będzie, jak odrosną włoski na podbrzuszu za jakieś 6 miesięcy!
Oceniono 0 razy
Gość topor.krak
Jeszcze jedna idiotka, która goli sobie owłosienie łonowe, upodobniając sie do 9-letniej dziewczynki, co bardzo lubią pedofile i brazylijski przemysł kosmetyczny
Oceniono 0 razy
Gość
Wielk sport = Show biznes,a gdy brakuje już argumentów zostaje cyc i dupa...A jak mają zwrócić na siebie uwagę gwiazdy porno??
Oceniono 0 razy
Gość
Piękna
Oceniono 0 razy
Gość
Piękna
Oceniono 0 razy
Gość
Poruchał by
Oceniono 0 razy
Gość
Poruchał by
Oceniono 0 razy
Gość
Poruchał by
Oceniono 0 razy
Gość
Isia ma szczupłą sportową dupeczkę...ona mnie podnieca...
Oceniono 0 razy
Ostra Riposta
cienkie te zdjecia myślałem że bedą ostrzejsze a to jakaś lipa artystczne brednie
Oceniono 0 razy
+ Pokaż więcej komentarzy

Look dnia

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najnowsze porady