• Hades

Znana aktorka krytykuje zbotoksowane koleżanki: To jest straszne!

Agnieszka Pilaszewska krytykuje koleżanki z branży
Fot. ONS

Operacje plastyczne, czy zabiegi kosmetyczne poprawiające urodę wśród gwiazd cały czas są tematem tabu. Śledząc kariery poszczególnych nazwisk da się zauważyć, że z wiekiem inwestują w swój wygląd, aby nadal być atrakcyjnymi dla producentów i reżyserów.

W jednym z ostatnich odcinków "Magla Towarzyskiego" Karolina Korwin-Piotrowska i Tomasz Kin spytali Agnieszkę Pilaszewską, która jest aktualnie najbardziej popularną serialową scenarzystką, o to co sądzi na temat gwiazd po trzydziestce, które wstrzykują sobie botoks czy powiększają usta.

- Tak, to jest straszne. To jest takie zachłyśnięcie, że to można zrobić i że to jest dostępne. I to że to u nas jest i dobrze jest robione. Po drugie to jest oczekiwanie producenta - wyznała gwiazda kultowego serialu "Miodowe lata".


Przypomnijmy, że w ostatnim czasie dość szczerej wypowiedzi w "Vivie!" na temat operacji plastycznych udzieliła Maria Czubaszek. Felietonistka przyznała się, że biorąc udział w jednym z reality show została wręcz przymuszona do poprawienia sobie urody, gdyż tego wymagał... kontrakt. Zobacz: Czubaszek została zmuszona do operacji plastycznej

Może Cię również zainteresować:

"Odczułem pogardę od polskich artystów" - mocne słowa Dawida Kwiatkowskiego w Maglu towarzyskim!

Źródło: TVN STYLE

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady