Agnieszka Jastrzębska prowadzącą Kto poślubi Twojego syna?
ONS

Wiosenna ramówka TVN-u nie należała do najlepszych, na szczęście stacja szybko wyciągnęła wnioski z przegranej z Polsatem i na jesieni zobaczymy sporo sprawdzonych formatów. Do łask widzów wracają "Top Model" i "Perfekcyjna Pani Domu". Telewizja zadbała również o to, żeby w ofercie programowej pojawiła się także nowość, a ściślej mówiąc, chodzi o polską wersję amerykańskiego reality-show "Who wants to marry my son".

W Polsce program będzie nosił tytuł "Kto poślubi Twojego syna?". Bohaterami programu będą mężczyźni w wieku od 25 do 35 lat, którzy dotąd nie znaleźli partnerki życia i cały czas mieszkają z rodzicami. Każdy z nich podczas trwania show spotka się kilkoma kobietami. Spędzi z nimi czas, wykonując różne zadania i poznając kandydatki. Finalnie każdy uczestnik będzie musiał wybrać jedną partnerkę, a w wyborze pomagać mu będzie własna matka.

Dzisiaj w "Dzień Dobry TVN" ujawniono, że prowadzącą show będzie Agnieszka Jastrzębska. Dziennikarka ma spore doświadczenie w pracy przed kamerą i ma na swoim koncie sporo epizodów w telewizyjnych programach. Na co dzień prowadzi cykl "Showbiz" w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiada o tym, co nowego w życiu gwiazd.

Zobacz: Jastrzębska schudła aż 10 kilo! Jak ona to zrobiła?

- Bardzo się cieszę na ten program, bo to może być bardzo ciekawe. Z tego powodu, że okazuje się, że w Polsce prawie 50% dzieci mieszka ze swoimi rodzicami w wieku 25-38, więc to jest program w ogóle na nasze realia - powiedziała Agnieszka Jastrzębska w rozmowie z Kingą Rusin.


Format przyjął się już w 13 krajach świata, a największym zainteresowaniem cieszy się we Francji. TVN ujawnia, że polska wersja ma być wzorowana właśnie tą znad Sekwany. Stacja zaczęła już poszukiwania synów i matek, którzy chcieliby wziąć udział w programie.

Coś czujemy, że tej jesieni TVN znów ma szansę wrócić na szczyt w rankingach oglądalności.

Zobacz: Szulim bez Dody traci widzów! Co na to TVN?

Tak wygląda francuska wersja programu "Kto poślubi Twojego syna?":

Agnieszka Jastrzębska schudła 10 kilo! Spektakularna metamorfoza gwiazdy: