• BoyToy

Jastrzębska nie ma lekko z dwójką dzieci. Pierwszy raz od lat pozwoliła sobie na prozaiczną rzecz

Agnieszka Jastrzębska o macierzyństwie
Fot. Akpa

Ta jesień dla Agnieszki Jastrzębskiej jest przełomowa. Dziennikarka od ponad pięciu lat miała swój kącik w Dzień Dobry TVN, w którym przeprowadzała wywiady z gwiazdami, ale teraz przyszedł czas na prowadzenie dużej produkcji telewizyjnej "Kto poślubi mojego syna?". Format okazał się hitem oglądalności. Przypomnijmy: Program Jastrzębskiej to hit! Mamy wyniki oglądalności

Popularność programu i coraz częstsza obecność na salonach sprawiła, że Jastrzębska pracuje od jakiegoś czasu na status gwiazdy, a nie tylko dziennikarki, co owocuje większym zainteresowaniem wokół jej osoby. Wiedzieliście np., ze Agnieszka ma dwoje dzieci? W Dzień Dobry TVN przyznała, że odkąd sześć lat temu po raz pierwszy została mamą, nie miała okazji na naprawdę długi sen, nawet w dzień wolny. Dopiero teraz, gdy dzieci już podrosły, zdarzyło się jej naprawdę wypocząć.
 

Ostatnio zdałam sobie sprawę, że pierwszy raz od 6 lat, odkąd mam dzieci, wstałam w sobotę po 10:00, bo dzieci się już same sobą zajęły. Takie tam, uroki macierzyństwa - wyznała w DDTVN Jastrzębska.


Wiedzieliście, że Agnieszka jest pracującą mamą dwójki dzieci?

Zobacz: Jastrzębska zapytała gwiazdy o nagie selfie. Bez ogródek przyznała się jedna

 

Może Cię również zainteresować:

Agnieszka Szulim opowiedziała o nowej obsadzie w "Na Językach": "Będzie starcie" WIDEO

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady