Agnieszka Hyży o ślubie z Grzegorzem za granicą. Dlaczego ma żal do fanów?

Fot. East News

 

Agnieszka Hyży cztery lata temu stanęła na ślubnym kobiercu. Dziennikarka wyszła za mąż za Grzegorza Hyżego. Zarówno dla wokalisty jak i dla prezenterki był to już drugi ślub. Małżeństwo nie zdecydowało się na ceremonię w błysku fleszy w Polsce. Wyjechało do Włoch, aby tam w spokoju wyznać ukochanemu miłość. Czy ślub za granicą był dobrym pomysłem? Przeczytajcie, co powiedziała Agnieszka. 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Agnieszka Hyży komentuje informacje o swojej ciąży: "To jest czas najwyższy". Gwiazda Polsatu i Grzegorz Hyży spodziewają się dziecka?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Agnieszka Hyży o ślubie

 

Agnieszka Hyży o swoim drugim ślubie opowiedziała w wywiadzie dla magazynu "Gentleman". 33-latka wcześniej była żoną Mikołaja Wita. Małżeństwo trwało tylko 3 lata. Para doczekała się jednej córeczki, Marty. Wchodząc w nowy związek zarówno dziennikarka jak i Grzegorz Hyży byli wolni. Niemniej jednak Agnieszka od lat obwiniana jest o rozpad pierwszego małżeństwa wokalisty.

Maja Hyży po rozstaniu nie znalazła jeszcze miłości. Piosenkarka wychowuje dwójkę dzieci z małżeństwa z Grzegorzem. 

Wyjechaliśmy z Grześkiem z Polski tylko w gronie najbliższych. Nie udało nam się niestety uciec całkiem, bo polscy turyści uchwycili nas w obiektywie, jak byliśmy z rodziną, już po ślubie, w Rzymie na Kapitolu – powiedziała Agnieszka.

I dodała, że zależało jej na ślubie za granicą, ponieważ miało to związek z wychowaniem. 

Jestem wychowana dość konserwatywnie, a to był mój drugi ślub. Nie bardzo było z czym się afiszować. Z szacunku do dzieci, do byłych małżonków - mówiła.

Agnieszka wyznała, że ma żal do mediów o zdjęcia z jej drugiego ślubu, które znalazły się w kolorowej prasie. Dodała również, że dzieci Grzegorza są jej bardzo bliskie. Co potwierdziła ostatnio Maja Hyży na swoim Instagramie, mówiąc że ma kontakt z dziennikarką. 

Nie pamiętają innego życia, innego układu niż ten, w którym funkcjonujemy. Wiesz, my zbudowaliśmy dość specyficznie naszą relację – nie mieliśmy możliwości randkowania, po kilku spotkaniach musieliśmy podjąć decyzję, co dalej - zakończyła.

Czy para doczeka się wspólnego potomstwa? Życzymy im wszystkiego najlepszego!

 

Zobacz też: Maja Hyży ma kontakt z Agnieszką Hyży?! Jej odpowiedź jest zaskakująca!

 

Agnieszka Hyży od 4 lat jest żoną Grzegorza Hyżego 

Fot. fot: Instagram

Para nie ma wspólnych dzieci 

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży na Fryderykach
Fot. ONS.pl

Chciałabyś wziąć ślub za granicą?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady