• Joanna Murawska

"Wydawało mi się to niemożliwe!" Agnieszka Hyży pokazała zdjęcie, na którym widać... nieidealny brzuszek!

Agnieszka Hyży sporo przytyła! Pokazała... BOCZKI!
Fot. Instagram

Agnieszka Hyży od trzech lat jest szczęśliwą żoną Grzegorza Hyży. Para poznała się podczas jednego z festiwali organizowanych przez Polsat. To właśnie przy przystojnym piosenkarzu Agnieszka Hyży znalazła spokój i szczęście. Widać, że miłość jej służy. Ostatnio prezenterka Polsatu pokazała zdjęcie z przeszłości,  na którym widać jak chwali się swoim ciałem, a zwłaszcza... brzuszkiem! Pod zdjęciem zamieściła bardzo szczery wpis.

 

Zobacz także: Agnieszka Hyży sporo przytyła! Pokazała... BOCZKI!

 

Kiedyś usłyszałam, że kobieta odkrywa swoje ciało po 30... ⁉️🤷‍♀️ Wydawało mi się to niemożliwe, ale jak to❓ Przecież młodzi, jędrni jesteśmy tylko jakiś czas, a potem❓ Nic lepszego nas nie czeka❓ Ale byłam głupia... w 2010 nie byłam Mamą, nie byłam tak aktywna zawodowo, nie zarywałam nocy, żeby nadrabiać zaległości. I jak patrzę na zdjęcie z 2010 roku... to „jędrność” zostaje tylko w roku urodzenia, a cała reszta jakby nie moja - napisała Agnieszka Hyży.

Prezenterka przyznała również, że obecnie nie ma czasu na regularne treningi, bo całą uwagę skupia na rodzinie oraz na pracy. Mimo wszystko żona Grzegorza Hyży zapewniła, że nigdy nie czuła się lepiej w swojej skórze.

Na rowery ubieram się jak nastolatka (bo myślę, kiedy jak nie teraz), nie boję się krótkiej spódnicy i gołych pleców... bo to wszystko w sobie lubię. Więc głowa, a nie jędrność stanowi o samoocenie.🔥💪 Laski - pierś do przodu i rozbierać się przed lustrem z samouwielbieniem! Zobaczycie, że inni też to zobaczą! - zapewnia gwiazda Polsatu.

Fanki w licznych komentarzach podziękowały gwieździe za te szczere słowa.

Aga i o to właśnie chodzi! Super!

W punkt 👌... najmądrzejszy wywód, jaki ostatnio czytałam. Pozdrawiam serdecznie

Super wpis😍😍 identyfikuję się z tym...😉 chociaż ciąża trochę zmieniła ciało...

Jak wam się podoba metamorfoza Agnieszki Hyży? Naszym zdaniem, jej ciało wygląda teraz jędrniej i zdrowiej - spójrzcie tylko na jej idealny brzuszek, który jeszcze 8 lat temu nie był wcale perfekcyjny w porównaniu z tym co widać teraz! Zastosujecie się do jej rad?

 

POLECAMY: Komunie dzieci gwiazd: Koroniewska skromnie, a Rozenek? Pamiętacie jej odważną kreację? Która lepiej?

 

Agnieszka Hyży tym wpisem dodała otuchy swoim fankom

 

Agnieszka Hyży z mężem

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży na Fryderykach
Fot. ONS.pl

Może Cię również zainteresować:

Agnieszka Hyży zdradza, co trzeba zrobić, by na Twoim weselu zagrała prawdziwa gwiazda!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Czy akceptujesz swoje ciało?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady