• BuFi

Wielki powrót Agnieszki Chylińskiej u Kuby Wojewódzkiego. Tylko ona potrafi mu dogadać

Agnieszka Chylińska gościem Kuby Wojewódzkiego
Fot. tvn.pl/Facebook Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki i Agnieszka Chylińska znają się już od wielu lat. Dziennikarz i piosenkarka przez wiele lat pracowali razem na planie tego samego programu - "Mam talent", gdzie bardzo się polubili. Nic więc dziwnego, że Kuba postanowił w swoim show znów gościć Chylińską, która szykuje się do wydania kolejnej płyty. Przypomnijmy: Agnieszka Chylińska wraca do muzyki. Nagrała nowy utwór

Już dziś o godzinie 22:30 na antenie TVN widzowie będą mogli obejrzeć efekt spotkania tej dwójki. Na kanapie zasiądzie też Michel Moran, ale już po pierwszych zapowiedziach widać, że ten wieczór będzie należał do Agnieszki. Zajawka odcinka, choć nieco kontrowersyjna, na pewno wywoła niejeden uśmiech. Wojewódzki, jak zawsze w swoim stylu, już na wstępie zażartował z piosenkarki:
 

Ja ci to już mówiłem sto razy w życiu. Jesteś najlepszym środkiem antykoncepcyjnym dla mnie. Naprawdę, te twoje opowieści... - powiedział Wojewódzki.
 

Na reakcję Agnieszki nie trzeba było długo czekać. Kolejny raz udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans:
 

No bo ty lubisz w życiu młode dziewczyny. Nie wiesz jak to jest być ze starszą dziewczyną, gdzie nie musisz się martwić, że nie trafisz - odparła ze śmiechem.
 

To tylko krótka zapowiedź programu. Pamiętacie poprzednie odcinki show Kuby z udziałem Chylińskiej i słynne teksty o "rozklapioszce"?

Zobacz: Wojewódzki oglądał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Postanowił zrecenzować showChylińska na gali TeleKamer 2014:

Może Cię również zainteresować:

Mamy nowy zwiastun "Małych Gigantów". Młody uczestnik rozśmieszył jurorów do łez

Źródło: TVN

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje