• Hades

Wielki powrót Agaty Młynarskiej do TVP. Dostała swój program

7
Reakcji
Agata Młynarska na prezentacji ramówki TVP jesień 2013
Fot. ONS

Wczoraj w gmachu TVP przy ulicy Woronicza odbyła się konferencja ramówkowa kanałów telewizji publicznej. Event przyciągnął największe gwiazdy związane Telewizyjnej Jedynki i Dwójki. Wśród nich znalazła się również Agata Młynarska. Dziennikarka powraca do swojej macierzystej stacji po 7 latach rozłąki. Zobacz: Agata Młynarska odchodzi z Polsatu! Co na to Nina Terentiew?

Młynarska była jedną z sensacji wydarzenia, gdy tylko pojawiła się na czerwonym dywanie w towarzystwie swojego partnera od razu rzucili się na nią fotoreporterzy. Dziennikarka ubrana w czarną sukienkę, eksponującą jej zgrabne nogi zachwyciła znakomitą formą. Pełna energii pozowała do zdjęć.

Podczas wieczoru dziennikarka pojawiła się na scenie i wygłosiła krótkie przemówienie, w którym podziękowała władzom stacji, że umożliwiły jej powrót do telewizji publicznej oraz wyznała, że TVP zawsze było bliskie jej sercu. Młynarska poprowadzi swój autorski program "Świat się kręci". Będzie on emitowany od poniedziałku do piątku o 18.30.

Widać, że dziennikarka tęskniła za gwiazdorskim blichtrem. W Polsacie pracowała głównie jako producentka. Teraz dzięki powrotowi do TVP znów będzie na wizji i poprowadzi magazyn life-style'owy

Zobacz też: Młynarska krytykuje Dodę: Dzidzia-piernik!

Pozostałe gwiazdy na konferencji TVP:

7
Reakcji

Komentarze (7)

Najnowsze
Najwyżej oceniane

Wpisz proszę treść komentarza

Gość hogata
dostałą program i w debiucie spisała się dobrze. poza tym świetnie wygląda jak na swój wiek. tak trzymać !
Oceniono 0 razy
Wernand
Widać, że kobieta ma klasę i dobrze! W końcu coś fajnego i inteligentnego może zadzieje się w tej telewizji... bo póki co to tylko jeden prezenter zakrzykuje drugiego a nam każą to oglądać! Powodzenia z pewnością obejrzę :)
Oceniono 0 razy
Gość
bardzo ładnie! Pani Agato,trzymam kciuki!
Oceniono 0 razy
Gość
Butki fajne...inne niz wszystkie. Wole sie nie pytac ile kosztowaly..
Oceniono 0 razy
Gość
Wyglada rewelacyjnie. Klasa! W końcu!
Oceniono 0 razy
Gość
Mi sie podoba :D
Oceniono 0 razy
Gość
O raju, ależ ona wychudzona. Ta kiecka na niej wisi. Dosłownie. Nieładnie to wygląda. Pewnie przez ten cały stres tak zleciała z wagi.
Oceniono 0 razy

Look dnia

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najnowsze porady