Agata Młynarska dostała wypowiedzenie z TVP!

Jak twierdzą nasze źródła, Agata Młynarska miała otrzymać wypowiedzenie z pracy w TVP! A to oznacza, że już niedługo dziennikarka zniknie z anteny. Sama Agata Młynarska nie potwierdza informacji o zwolnieniu. Nie ma też oficjalnego potwierdzenia z TVP. Wiadomo, że dziennikarka poprowadzi jeszcze kilka odcinków.

 

Agata Młynarska zwolniona z TVP!

O odejściu Agaty Młynarskiej z TVP plotuje się już od dawna. Sama dziennikarka w rozmowie z tabloidem przyznała, że już w sierpniu kończy się jej kontrakt z Telewizją Publiczną. Nie zastanawiała się jeszcze nad tym, co dalej z jej karierą:

Kontrakt z telewizją kończy mi się w sierpniu, zobaczymy, co będzie dalej. Dzieje się bardzo dużo. Przynależność do stacji nie jest ostatecznością. Zawsze mam plan B. Nauczona doświadczeniami tak postępuję, żeby podejmowane przeze mnie decyzje były na moich warunkach. To ja decyduję o życiu, nie życie o mnie - mówiła jakiś czas temu dziennikarka.

Nikogo nie dziwiło więc, że Agata Młynarska zaczęła krytykować nowe władze w TVP. Nie podobają jej się zmiany, jakie zaszły w stacji, nie zgadza się z jej upolitycznieniem. Swoje zdanie zaczęła wyrażać publicznie, pojawiła się również na demonstracji KOD-u. Ponadto - warto przypomnieć, że dziennikarka jakiś czas temu ubolewała nad tym, że prowadzi coraz mniej wydań programu "Świat się kręci", odkąd jedną z współprowadzących została Anna Popek.

Odejście Agaty Młynarskiej z TVP było kwestią czasu. Nie mogła dogadać się z prezesem, miała zupełnie inne wizje swojej pracy w TVP. Agata podobnie jak Grażyna Torbicka nie musi się martwić o pracę. Szkoda tylko, że TVP pozbywa się  swoich największych gwiazd... Aż strach pomyśleć, co będzie dalej. - mówi nam nasze źródło.

Agata Młynarska na swoim profilu facebookowym potwierdziła, że będzie prowadziła jeszcze programy w czwartek (12 maja), 20 i 24 maja.

Jeśli coś się zmieni, dam znać.Dobrej nocy:) - napisała w poście. 

Z TVP, po zmianie rządów, pożegnali się m.in. Beata Tadla, Grażyna Torbicka, Piotr Kraśko, Hanna i Tomasz Lisowie.

 

Zobacz także: okres wypowiedzenia umowy o pracę na czas nieokreślony

 

Żałujecie?

 

Zobacz także: Agata Młynarska o odejściu Grażyny Torbickiej z TVP: "Grażyna była dla mnie Boginią. To koniec..."

 

Agata Młynarska, według naszych informacji, już niedługo pożegna się z TVP.

Agata Młynarska na premierze gry karcianej Marioli Bojarskiej-Ferenc
mat.prasowe

Agata Młynarska pracuje w TVP od 26 lat.

Agata Młynarska krytykuje władze TVP
Facebook

 

Więcej na temat Agata Młynarska