• patceg

Sztaba jeszcze nie rozwiódł się z Szelągowską. Wobec nowej partnerki już ma poważne plany

Adam Sztaba planuje dziecko z nową partnerką
Fot. ONS

Adam Sztaba i jego żona Dorota Szelągowska już wkrótce będą po pierwszej rozprawie sądowej. Para nie miała wspólnego dziecka, ale razem wychowywali syna dekoratorki wnętrz z poprzedniego związku. Panowie bardzo się ze sobą żżyli, więc to rozstanie jest bardzo trudne dla wszystkich. Zobacz: Rozprawa rozwodowa Szelągowskiej i Sztaby już wkrótce. Syn Doroty jest bardzo żżyty z muzykiem

Aktualnie muzyk jest w szczęśliwym związku z Katarzyną Dranikowską, która przez kilka lat wcześniej była jego menadżerką. Para nie szczędzi sobie czułości w miejscach publicznych i dosyć szybko zdecydowała się na wspólne zamieszkanie. Mają za sobą również pierwsze wakacje w Tajlandii. Znajomy kompozytora mówi, że Sztaba jest szaleńczo zakochany:

Adam uważa, że w końcu trafił na odpowiednią kobietę. Agnieszka jest bardzo opiekuńcza. Wcześniej zajmowała się jego sprawami zawodowymi, a teraz także domem. Adamowi bardzo to odpowiada - czytamy w "Gwiazdach". 

Podobno para zaczęła już nawet myśleć o dziecku. Co prawda Darnikowska jest już mamą, ale Adam nie doczekał się jeszcze potomka:

Agnieszka jest mamą, ale Adam nie doczekał się jeszcze potomka. Oboje uważają, że dziecko wniosłoby do ich życia dodatkową radość - twierdzi znajomy pary.

Kibicujecie im?

Zobacz: Sprawa rozwodowa Sztaby i Szelągowskiej w toku. Doszli do porozumienia w sprawie majątku
 
 

 

Może Cię również zainteresować:

Robert Kozyra, Adam Sztaba, Piotr Kraśko... Z kim jeszcze spotykała się Edyta Górniak?

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady