• patceg

Oficjalnie: Wiemy, kto zastąpi Kamila Durczoka w "Faktach"

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie Durczoka
Fot. ONS

Kamil Durczok po tym jak utracił pracę w stacji TVN będzie dochodził swoich praw, jakie zostały naruszone, jego zdaniem, przez dziennikarzy "Wprost". Dziennikarz domaga się bardzo wysokiego odszkodowania. Zobacz: Durczok nie odpuści redaktorom "Wprost". Domaga się wysokiego odszkodowania

W jednej z największych stacji w Polsce nastąpiło teraz wiele zmian. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl wybrano już następcę Durczoka. Został nim Adam Pieczyński, członek zarządku TVN ds. programów informacyjnych. Dziennikarz związany jest ze stacją od 2001 roku i ma spore doświadczenie w branży, ponieważ był między innymi korespondentem hiszpańskiego pisma „El Pais”, wicenaczelnym programów informacyjnych w Polskim Radiu oraz naczelnym „Wiadomości” w TVP. 

Prywatnie Pieczyński związany jest z Justyną Pochanke, która jeszcze niedawno sama była jedną z faworytek do objęcia tego stanowiska. Jednak to nie jedyna zmiana jaka zaszła. Stacja zmieniła także właściciela. Grupa ITI i Grupa Canal+ sprzedały większościowy pakiet udziałów w spółce TVN amerykańskiej firmy Scripps Networks Interactive. Wartość transakcji to 584 mln euro.

Zmiany na lepsze?

Zobacz: Kamil Durczok na okładce nowego "Party". Co jeszcze straci?
 Kamil Durczok na salonach:

Może Cię również zainteresować:

Kamil Durczok: "Moi koledzy zastanawiali się czy to nie o nich". Do kogo z TVN-u dziennikarz ma żal?

Źródło: Patrycja Ceglińska, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady