• patceg

Tak Fijał trenuje do dzisiejszego odcinka "TzG": Mamy do odegrania role

Ada Fijał jest jedną z gwiazd, które tańczą w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Aktorka nie ukrywa, że jest to dla niej duże wyzwanie, ponieważ ostatnio tańczyła na studniówce. Opowiedziała też, jaka była reakcja jej męża na udział w show. Zobacz: Fijał ostatni raz tańczyła na studniówce. Powiedziała nam o reakcji męża na jej udział w TzG

Gwiazda wraz ze swoim tanecznym partnerem, Krzysztofem Hulbojem pokazali w poprzednim odcinku energetyczną sambę i dzięki głosom widzów już dzisiaj zaprezentuję cha-chę. Tancerz musi czuwać nad tym, aby Ada każdy krok dopracowała do perfekcji i odegrała swoją rolę jak najlepiej. Sama aktorka porównała taniec do aktorstwa z jedną, zasadniczą różnicą, a opowiedziała o tym przed naszą kamerą podczas jednego z treningów:

Starałam się wczuć w rolę, bo tak naprawdę mamy do zagrania rolę. To nie jest spotkanie prywatne tylko to jest do odegrania konkretna rola w konkretnym tańcu. I tak jak w aktorstwie miewaliśmy różne sceny i grałam żonę, kochankę i córkę, matkę... Każda z tych ról jest inna. Tak samo jest w tańcu. Każdy taniec jest inny i każda relacja jest inna. Musimy poczuć tę relację, wczuć się w nią i później odważyć się i pójść w to.

Kibicujecie jej?

Zobacz: Gwiazdy noszą komplet H&M Studio: Fijał vs. Knowles

Wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami":

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady