Jamie Dornan i Dakota Johnson na premierze 50 twarzy Greya Angelina Jolie Brayden Olson - prawdziwy Christian Grey? Melanie Griffith, Dakota Johnson Jamie Dornan w białej koszuli
Jamie Dornan i Dakota Johnson na premierze 50 twarzy Greya
East News
Poznaj tajemnice "Greya"!
1/8
Jamie Dornan i Dakota Johnson na premierze 50 twarzy Greya
East News

Już za kilka tygodni premiera filmu "Nowe oblicze Greya" na podstawie bestsellerowej książki E.L. James. Zapewne miliony osób na całym świecie w walentynkowy wieczór pójdzie do kina na ten film, w którym główne role grają Dakota Johnson i Jamie Dornan. Poprzednie części filmu okazały się kinowymi hitami, dlatego podobny los czeka zapewne i ostatnią część romansu. Co wydarzy się w życiu głównych bohaterów? Ana i Christian wezmą ślub, zostaną rodzicami, ale ich życie wcale nie będzie pozbawione problemów. Co jeszcze się wydarzy? Musimy poczekać do premiery, ale zanim ona nastąpi - zobaczcie w naszej galerii ciekawostki na temat filmów "50 twarzy Greya" i "Ciemniejsza strona Greya". 

 

ZOBACZ: Sprawdź, jak dużo wiesz o związku Any i Christiana! QUIZ z filmów "50 twarzy Greya" i "Ciemniejsza strona Greya"

2/8
Angelina Jolie
ONS

Propozycję wyreżyserowania filmu dostała Angelina Jolie, ale odmówiła. Aktorce zaproponowano też rolę Eleny Lincoln, byłej kochanki Christiana, ale nie zgodziła się zagrać w filmie.

3/8
Brayden Olson - prawdziwy Christian Grey?

Istnieje prawdziwy Christian Grey? Dużo osób uważa, że Christian Grey to tak naprawdę  Brayden Olson - przystojny milioner z Seattle, miasta z którego pochodzi też bohater książki E L James. Fanki książek i filmów o Greyu uważają, że jest podobny do Christiana opisanego w książce, a do tego bajecznie bogaty. Milioner otrzymuje dużo listów od fanek.

4/8
Melanie Griffith, Dakota Johnson
East News

Filmu “50 twarzy Greya” nie obejrzała mama Dakoty, Melanie Griffith. Ponoć Dakota zabroniła mamie oglądać ten film!

 

- Nie widziałam “50 twarzy Greya”. I nie sądzę, że zobaczę. Dakota stwierdziła, że nie możemy iść na to do kina. Dlatego się nie wybieramy - powiedziała Griffith w jednym z wywiadów.


 

Filmu nie obejrzała też żona Dornana - Amelia Warner.

5/8
Jamie Dornan w białej koszuli

Filmowy Christian Grey, Jamie Dornan zanim został modelem i aktorem, trenował rugby i planował sportową karierę.

6/8
Dakota Johnson nago
Mat. promocyjne

Dakota Johnson wystąpiła nago w teledysku do piosenki "Earned It" The Weeknd, która promowała film.

7/8

Na tydzień przed premierą czwartej części Greya "Pięćdziesiąt Twarzy Greya oczami Christiana" skradziono z siedziby wydawnictwa Penguin Random House rękopis książki.

8/8
Jamie Dornan
EastNews

Przed zdjęciami do 1. części filmu Jamie Dornan odwiedził seksualny loch i przyglądał się zbliżeniu pewnej pary. W jednym z wywiadów mówił później, że było to  „bardzo figlarne i żartobliwe, zupełnie nie mroczne i nie na poważnie”.