Jamie Dornan, Amelia Warner Jamie Dornan, Amelia Warner Jamie Dornan, Amelia Warner Jamie Dornan, Amelia Warner Jamie Dornan, Amelia Warner
Jamie Dornan, Amelia Warner
East News
1/5
Jamie Dornan, Amelia Warner
East News

Już 9 lutego do kin trafi kolejny film z cyklu "50 twarzy Greya" - "Nowe oblicze Greya". Wreszcie poznamy dalsze losy Christiana Greya (Jamie Dornan) i Amandy Steele (Dakota Johnson). Zanim jednak pójdziecie do kin, poznajcie całkiem inne oblicze Jamiego Dornana! W filmach o Greyu aktor wciela się w perwersyjnego milionera, a na co dzień jest czułym oraz kochającym mężem i ojcem. Koniecznie zobaczcie na kolejnych stronach galerii wyjątkowe zdjęcia Jamiego i jego rodziny! 

 

Zobacz: Nie uwierzycie, jak wyglądał Jamie Dornan! Filmowy Christian Grey przeszedł niesamowitą metamorfozę

2/5
Jamie Dornan, Amelia Warner
East News

Ostatnio Jamie Dornan został przyłapany przez paparazzi na spacerze z rodziną. Aktor niósł na rękach swoją córeczkę 5-letnią Ducie. Towarzyszyła mu także żona Amelia Warner.

 

Zobacz: Kiedy Grey po raz pierwszy pocałował Anę? Sprawdź, jak dużo wiesz na temat "50 twarzy Greya" QUIZ

3/5
Jamie Dornan, Amelia Warner
East News

Jak się okazuje, Jamie jest ojcem na medal! Warto dodać, że razem z Amelią ma jeszcze jedną córeczkę, Elvę, która przyszła na świat w 2016 roku. Młodsza pociecha nie towarzyszyła jednak rodzicom w ich ostatnim spacerze.

 

Zobacz: Istnieje prawdziwy Christian Grey, Dornan przed premierą podglądał inną parę, naga Dakota - 7 faktów na temat "50 twarzy Greya" i "Ciemniejsza strona Greya"

4/5
Jamie Dornan, Amelia Warner
East News

Jamie i Amelia są ze sobą od 2007 roku. Para wzięła ślub 27 kwietnia 2013 roku, a w listopadzie tego samego roku na świat przyszła Dulcie.

 

Zobacz: 7 ciekawostek o Jamiem Dornanie! Dlaczego nazywali go "Złotym Torsem"? Dlaczego zerwał z Keirą Knightley? Sprawdź!

5/5
Jamie Dornan, Amelia Warner
East News

Nie da się ukryć, że Jamie i Amelia bardzo się kochają i nie mogą od siebie oderwać wzroku (tylko spójrzcie na te zdjęcia). Takie uczucie w Hollywood nie zdarza się często!

 

Zobacz: Oto 7 rzeczy, których na pewno NIE wiecie o "50 twarzach Greya" i "Ciemniejszej stronie Greya"

Więcej na temat 50 twarzy Greya Jamie Dornan