Party.pl
Edipresse Polska S.A.
ul. Wiejska 19
00-480 Warszawa
e-mail: redakcja@party.pl
tel. 22 584 25 78

Redakcja

Redaktor naczelna: 

Aneta Wikariak

Zastępca red. naczelnej:

Adam Michejda

Wydawcy:

Ewelina Gołębiowska

Bartek Ufniarz

Zespół redakcyjny:

Bartek Ufniarz (Gwiazdy, Imprezy, Muzyka)
bartlomiej.ufniarz@edipresse.pl

Karolina Błaszkiewicz (Gwiazdy, Imprezy)
karolina.blaszkiewicz@edipresse.pl

Joanna Murawska (Gwiazdy, Seriale)
joanna.murawska@edipresse.pl

Milena Tuzimek (Gwiazdy, Seriale)
milena.tuzimek@edipresse.pl

Monika Krupska (Gwiazdy, Imprezy)
monika.krupska@edipresse.pl

Kinga Molenda (Gwiazdy, Moda, Uroda)
kinga.molenda@edipresse.pl

Anna Robak (Wideo)
anna.robak@edipresse.pl

Wojciech Kołaczyński (Wideo)
wojciech.kolaczynski@edipresse.pl

Iwona Kwiecień (FleszStyle)
iwona.kwiecien@edipresse.pl

Ewa Bakota (FleszStyle – Uroda)
ewa.bakota@edipresse.pl

Agnieszka Dębska (FleszStyle – Moda)
agnieszka.debska@edipresse.pl

 

Biuro Reklamy
Party, Flesz, Party.pl
ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa,
tel.: 22 584 22 00

Małgorzata Szumigaj
Dyrektor Biura Reklamy
e-mail: malgorzata.szumigaj@edipresse.pl
tel.: 22 58 42 576, 607 077 617

Anna Mijakowska
Zastępca Dyrektora Sprzedaży Digital Edipresse
e-mail: anna.mijakowska@edipresse.pl
tel. 22 584 22 72, 607 461 271

Katarzyna Szyller
Zastępca Dyrektora Biur Reklamy Magazyn FleszStyle
e-mail: katarzyna.szyller@edipresse.pl
tel.: 22 58 42 306, 691 360 758

Jacek Dębski
Zastępca Dyrektora Biur Reklamy Magazyn Party
e-mail: jacek.debski@edipresse.pl
tel.: 22 58 42 266, 693 532 155

Beata Przybylińska
Manager Sprzedaży
e-mail: beata.przybylinska@edipresse.pl
tel.: 22 58 42 249, 609 106 545

Kinga Socha
Handlowiec
e-mail: kinga.socha@edipresse.pl
tel.: 22 58 42 489, 697 670 363

Justyna Badowska
Handlowiec
e-mail: justyna.badowska@edipresse.pl
tel.: 22 584 173, 785 881 671

Magdalena Kosińska
Koordynator
e-mail: magdalena.kosinska@edipresse.pl
tel.: 22 58 42 545, 691 221 142

Zespół produktowy

Dorota Szostek-Rejowska – dyrektor platformy
dorota.rejowska@edipresse.pl

Agata Olejniczak-Nowak
agata.olejniczak@edipresse.pl

Promocja:

Karolina Siewierska-Kołodziej
karolina.siewierska@edipresse.pl

Magdalena Przygoda
magdalena.przygoda@edipresse.pl

Janusz Cichocki
janusz.cichocki@edipresse.pl

 

Nasze akcje