TVP faworyzuje Edytę Górniak w spocie preselekcji do Eurowizji?! Reżyser teledysku już się tłumaczy!

TVP faworyzuje Edytę Górniak?

Spot promujący polskie preselekcje na Eurowizję 2016 budzi spore kontrowersje. A wszystko dlatego, że TVP faworyzuje w nim Edytę Górniak. Gwiazda zapowiadana jest jako największa gwiazda preselekcji, do tego przypominany jest jej sukces na Eurowizji w 1994 roku. Fani pozostałych artystów, biorących udział w konkursie, są tym zniesmaczeni. Radek Kobiałko, reżyser polskich preselekcji, już się tłumaczy.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: DJ Adamus bardzo OSTRO o polskich kandydatach na Eurowizję 2017! Dostało się też Górniak! WIDEO

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

TVP faworyzuje Edytę Górniak?

Zdania na temat spotu są podzielone. Dlatego w sieci są już aż trzy. Ale ten pierwszy budzi największe emocje. Fani Eurowizji uważają, że wszyscy kandydaci powinni być traktowani równo:

Wszyscy powinni być traktowani równo. Bez faworyzowania kogoś tam. Przykre, że tak to wygląda. - pisze jeden z nich.

No i wiadomo kogo TVP faworyzuje...boja sie zwycięstwa Margaret na ESC wiec gloryfikują Edytę ze słaba piosenka zeby wszyscy sie jarali ze diva Eurowizji powraca ale na szczęście dla TVP nie przyniesie sukcesu i kasy wydawać nie bedzie trzeba...- dodaje kolejny.

Uważam, że faworyzowanie jednego z uczestników konkursu jest bardzo nieprofesjonalne. Jeśli Edyta ma wygrać, to niech wygra uczciwie, a tak w jakim świetle stawia ją TVP? - pisze następny.

Spot TVP budzi emocje. Jak komentuje go reżyser konkursu, Radek Kobiałko? Tłumaczy, że sukcesu Edyty Górniak na Eurowizji w 1994 roku nie da się nie zauważyć, dlatego wspominają o nim w spocie:

Wszystkie media przypominają sukces Edyty Górniak na Eurowizji. Trudno żeby w TVP miała zapanować jakaś amnezja na ten temat. Zapewniam, że jeśli ktoś z uczestników kolejnych eliminacji zajmie wcześniej 2 miejsce na światowym finale Eurowizji to również o tym będziemy wspominać - mówi Radek.

Zgadzacie się z opiniami? Wszystkich utworów biorących udział w polskich preselekcjach możecie posłuchać tutaj.

 

Zobacz także: Margaret zaliczyła BARDZO słaby występ w "Świat się kręci". Fani rozczarowani, a co o jej show sądzi Edyta Górniak?

 

Spot promujący polskie preselekcje - już 5 marca koncert w TVP 1.

Po kilku latach przerwy, na antenę TVP 1, wracają polskie preselekcje do konkursu Eurowizji. Przygotowujemy je w...

Posted by Radek Kobiałko on 27 luty 2016

Spot na Eurowizję.

Spot promujący polskie preselekcje na Eurowizję

Edyta Górniak ma największe szanse na Eurowizji?

Edyta Górniak w białej sukience do ziemi
Fot. ons.pl

Podoba Ci się spot na Eurowizję?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady