• BK

Jak Michał Szpak poznał się z Karoliną Korwin Piotrowską? "Malowaliśmy paznokcie razem"

Michał Szpak już za dwa tygodnie wystąpi na Eurowizji - 12 kwietnia podczas drugiego półfinału. Jak przygotowuje się do występu w Sztokholmie? Spędza mnóstwo czasu na siłowni! Jednak pracy jest coraz więcej z dnia na dzień.

 

Eurowizja - co nowego u Michała Szpaka?

W rozmowie z programem UWAGA! nasz polski reprezentant opowiadał, jak wyglądają przygotowania do Eurowizji. Jest bardzo ciężko:

Nie mam kiedy pójść spać, tej pracy jest tak dużo, ale jestem tak szczęśliwym człowiekiem, że nie jest mi to potrzebne w tym momencie.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, jak Michał Szpak poznał się z Karoliną Korwin Piotrowską. Okazuje się, że muzyk i dziennikarka poznali się na planie Top Model:

Myśmy się poznali za kulisami Top Model, on malował paznokcie, i ja też malowałam paznokcie, rozmawialiśmy o lakierach. Z żadną swoją koleżanką nie miałam tak merytorycznej, fachowej, spokojnej, wyważonej rozmowy o lakierach do paznokci.

Już 2 maja ruszają próby wszystkich artystów na Eurowizji. Michał Szpak swoją będzie miał 4 maja, w środę. Zacznie ją o 10:40, a skończy o 11:20. Szanse na zwycięstwo Michała Szpaka zwiększyły się już jakiś czas temu, kiedy to Rumunia została zdyskwalifikowana przez Europejską Unię Nadawców ze względu na... długi. Reprezentant Rumunii miał wystąpić w drugim półfinale, razem z Michałem Szpakiem. Teraz sytuacja w obu półfinałach wygląda tak samo - w każdym weźmie udział po 18 reprezentantów.

 

Liczycie, że Michał zwycięży z utworem Color Of Your Life? Na imprezach w Amsterdamie i Tel Awiwie wypadł rewelacyjnie.

 

Zobacz także: jak zrobić ombre na paznokciach

 

Michał Szpak na siłowni.

Michał Szpak na siłowni

 

Michał Szpak wystąpi już niedługo na Eurowizji.

Michał Szpak w Tel Awiwie

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady