• BK

Jak Michał Szpak poznał się z Karoliną Korwin Piotrowską? "Malowaliśmy paznokcie razem"

Michał Szpak już za dwa tygodnie wystąpi na Eurowizji - 12 kwietnia podczas drugiego półfinału. Jak przygotowuje się do występu w Sztokholmie? Spędza mnóstwo czasu na siłowni! Jednak pracy jest coraz więcej z dnia na dzień.

 

Eurowizja - co nowego u Michała Szpaka?

W rozmowie z programem UWAGA! nasz polski reprezentant opowiadał, jak wyglądają przygotowania do Eurowizji. Jest bardzo ciężko:

Nie mam kiedy pójść spać, tej pracy jest tak dużo, ale jestem tak szczęśliwym człowiekiem, że nie jest mi to potrzebne w tym momencie.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, jak Michał Szpak poznał się z Karoliną Korwin Piotrowską. Okazuje się, że muzyk i dziennikarka poznali się na planie Top Model:

Myśmy się poznali za kulisami Top Model, on malował paznokcie, i ja też malowałam paznokcie, rozmawialiśmy o lakierach. Z żadną swoją koleżanką nie miałam tak merytorycznej, fachowej, spokojnej, wyważonej rozmowy o lakierach do paznokci.

Już 2 maja ruszają próby wszystkich artystów na Eurowizji. Michał Szpak swoją będzie miał 4 maja, w środę. Zacznie ją o 10:40, a skończy o 11:20. Szanse na zwycięstwo Michała Szpaka zwiększyły się już jakiś czas temu, kiedy to Rumunia została zdyskwalifikowana przez Europejską Unię Nadawców ze względu na... długi. Reprezentant Rumunii miał wystąpić w drugim półfinale, razem z Michałem Szpakiem. Teraz sytuacja w obu półfinałach wygląda tak samo - w każdym weźmie udział po 18 reprezentantów.

 

Liczycie, że Michał zwycięży z utworem Color Of Your Life? Na imprezach w Amsterdamie i Tel Awiwie wypadł rewelacyjnie.

 

Zobacz także: jak zrobić ombre na paznokciach

 

Michał Szpak na siłowni.

Michał Szpak na siłowni

 

Michał Szpak wystąpi już niedługo na Eurowizji.

Michał Szpak w Tel Awiwie

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady