Tej porażki można było uniknąć? Kto mógł zastąpić Lukasa Meijera na Eurowizji 2018? GŁOSUJ!

 

"Porażka" - to słowo, które najczęściej pojawia się w kontekście występu naszych reprezentantów w półfinale 63. konkursu Eurowizji. DJ Gromee i Lukas Meijer nie udźwignęli ciężaru, jaki na nich spoczął. Internauci ostro oceniają szczególnie "popisy" wokalne Szweda. Lukas Meijer w kilku momentach miał bowiem problemy z wokalem.

Szkoda, że Lukas nie radzi sobie z wysokimi tonami, bo piosenka jest naprawdę fajna - pisali zawiedzeni fani.

 

Zobacz: "Fałsz na fałszu!" Internauci ostro o występie Polski na Eurowizji 2018! Było aż tak źle? POSŁUCHAJ

 

DJ Gromee nie ukrywa, że ich występ nie był pozbawiony błędów.

Staram się nie mówić o problemach technicznych, niedawno zeszliśmy, ze sceny. Ale problemy techniczne były podczas występu, nie odpaliła nam się scena, ta scena miała inaczej wyglądać. Ja niewiele pamiętam, ale wiem, że pewne rzeczy, które miała dziać na scenie, nie zadziałały. Dostaliśmy przepraszam od ekipy technicznej, oni nie wiedzą sami co się stało, co się wydarzyło. Jednak złego słowa na temat tej ekipy nie powiem, jeszcze sobie to sami sobie posprawdzamy - mówił tuż po występie Gromee.

Czy tej sytuacji można było uniknąć? Który z polskich wokalistów mógłby zastąpić Lukasa Meijera w piosence "Light Me Up"? Głosujcie w naszym PLEBISCYCIE!

 

Zobacz: "Fałszował tak okropnie, że nie dało się tego słuchać"! Zapendowska, Rodowicz i Moś o występie Polski na Eurowizji 2018!

 

To nie był ich najlepszy występ

Oglądaliście?


Może Cię również zainteresować:

"Wylano wiadro pomyj" Dj Adamus komentuje porażkę Gromee'ego na Eurowizji i zwraca uwagę na ważną rzecz!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut
 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady