Kto powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2017?! Wielki PLEBISCYT Party! Zagłosujcie na swoich faworytów!

Eurowizja 2016 za nami, a my po wielkim sukcesie Michała Szpaka, postanowiliśmy pójść za ciosem i zapytać Was o to, kto powinien reprezentować nas w przyszłym roku. Ciężko było nam wybrać nominowanych artystów (dlatego jest ich ponad 20, to tylko nasze sugestie, żeby zobaczyć wszystkich - kliknij "pokaż więcej"), ponieważ Eurowizja ma to do siebie, że nigdy nie wiadomo, co się na niej sprzeda, a co przepadnie. Jeśli wśród nich nie ma Waszego faworyta, dajcie znać w komentarzach!

 

Eurowizja 2017 - kto z Polski?

Obowiązkowo artysta występujący na Eurowizji musi mieć mocny wokal, jak Jamala, zwyciężczyni Eurowizji 2016. (z piosenką z kontekstem politycznym może być problem...). Dlatego my nominowaliśmy Ewę Farną, Ewelinę Lisowską, Edytę Górniak czy Justynę Steczkowską. Jednak... 

... na Eurowizji sprawdza się także dobre show, z wykorzystaniem tańca czy świetnych wizualizacji (jak podczas występu Rosji na Eurowizji 2016 - miejsce 3.), stąd wśród nominowanych Doda, Karolina Gilon (która zaczęła niedawno muzyczną karierę), Margaret czy Marina.

Coraz większe sukcesy na Eurowizji odnoszą... po prostu dobre, melodyjne piosenki (wysoki wynik Fransa ze Szwecji czy reprezentantki Australii). Wtedy nie potrzeba spektakularnej oprawy, a wystarczy świadomy muzycznie występ. Dlatego w naszym gronie znalazły się Ania Dąbrowska, Monika Brodka, Mary Komasa, Kortez, LemON czy Natalia Szroeder. 

Nie można zapominać o tym, że Eurowizja rządzi się swoimi prawami - tutaj należy przypomnieć występ Lordi z Finlandii, którzy wygrali Eurowizję w 2006 roku czy Buranovskiye Babushki z Rosji w 2012 roku. Może czas więc dać szansę zespołom disco-polo? Power Play, After Party, Piękni i Młodzi, Masters - czy któryś z tych zespołów sprawdziłby się na Eurowizji?

 

Jeśli znajdzie się w Polsce artysta, który dobry wokal połączy z ciekawą piosenkę, ewentualnie zjawiskowym show, to Eurowizja 2017 powinna być nasza (o ile znów nie zaszkodzą nam jurorzy!). Zagłosujcie w naszym plebiscycie! Kto powinien nas reprezentować? Z tym pytaniem wrócimy do Was na pewno już za kilka miesięcy!

 

AKTUALIZACJA

TVP wprowadza zmiany w zasadach wyboru kandydata na Eurowizję 2017. Poznajcie szczegóły!

 

Zobacz: Rewolucyjne zmiany w preselekcjach do Eurowizji 2017! Konkurs przez cały rok na antenie?

 

Jest już regulamin polskich preselekcji 2017.

 

Zobacz: Eurowizja 2017: TVP opublikowała regulamin polskich preselekcji, a fani konkursu wytykają mnóstwo błędów!

 

Zobacz także: Pierwszy wywiad z Szpakiem po powrocie z Eurowizji! "Uważam, że jest to niesprawiedliwe i trochę bolesne". O czym mówi?


Może Cię również zainteresować:

Margaret o rywalizacji z Edytą Górniak na Eurowizji: "Przegrana z nią to..."

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady