Już jutro polskie preselekcje do Eurowizji! Alicja Bachleda-Curuś ma swoją faworytkę! Kto to?

Alicja Bachleda-Curuś kibicuje Edycie Górniak na Eurowizji! W rozmowie z Party.pl, gwiazda nowego filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" zdradza, że była kiedyś fanką Edyty Górniak i bardzo jej kibicowała na Eurowizji w 1994 roku. Ma nawet płytę z jej autografem! Alicja Bachleda-Curuś zdradziła nam również, czy zna kandydatów polskich preselekcji i komu kibicuje:

Interesuje się na tyle, że wiem kim są. Edyta Górniak - byłam jej fanką od dziecka! Tak naprawdę płyta Edyty Górniak, to jedyna podpisana, którą mam w kolekcji, to była płyta "Dotyk". Występ Edyty na Eurowizji w 1994 był rewelacyjny, ona była dla mnie ideałem, życzę jej jak najlepiej, nie słyszałam jej piosenki, ale mamy się czym pochwalić. Trzymam kciuki! - mówi nam Alicja Bachleda-Curuś.

Edyta Górniak już 5 marca powalczy w polskich preselekcjach z 8 innymi artystami: Dorotą Osińską, Taraką, Natalią Szroeder, Michałem Szpakiem, Olą Gintrowską, Napoli, Kasią Moś i oczywiście Margaret!

 

Zobacz także: Edyta Górniak gotowa na Eurowizję, śpiewa "Grateful" na Instagramie... Takiej wersji jeszcze nie słyszeliście!

 

Alicja Bachleda-Curuś wspiera Edytę Górniak!

Alicja Bachleda- Curuś na premierze filmu
Fot. ONS

Edyta Górniak ma duże szanse na zwycięstwo w preselekcjach.

Edyta Górniak na koncercie w Teatrze Dramatycznym w Warszawie
Fot. ONS

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Czy Ty też kibicujesz Edycie?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady