Już 2 grudnia wielka gala Miss Supranational! Ewa Mielnicka ma szansę wygrać? WIDEO

Wybory Miss Supranational 2016 już 2 grudnia 2016 w telewizji Polsat! Blisko 80  najpiękniejszych kobiet z całego świata na jednej scenie! Która z pań zdobędzie tytuł i koronę Miss Supranational 2016? Z jakiego kraju będzie pochodzić?

 

Na gali finałowej Miss Supranational 2016, która odbędzie się w Krynicy Zdrój, panie zaprezentują się w sześciu odsłonach: w strojach narodowych, w czarnych sukniach glamour z kolekcji Kamila Hali, kostiumach kąpielowych Self-Collection, strojach sportowych Cardio Bunny, białych sukniach wieczorowych z kolekcji DeVu oraz złotych sukniach, które przywiozły z własnych krajów.

 

Nowej zwyciężczyni koronę przekaże zeszłoroczna Miss Supranational – Stephania Stegman. Wielkie telewizyjne show z udziałem najpiękniejszych kobiet będzie transmitowała Telewizja POLSAT i zagraniczne stacje telewizyjne do około 100 krajów na świecie. Galę międzynarodowego konkursu piękności poprowadzą Davina Reeves i Ivan Podrez. Nie zabraknie również gwiazd muzycznych. Na scenie zaśpiewają: Michał Szpak, zespół Pectus, Andrzej Cierniewski i duet znany z „Must Be the Music. Tylko Muzyka” - beatboxer Dharni i wokalista K-Leah.

 

Komu koronę przekaże panująca Miss Supranational 2015 Stephania Stegman z Paragwaju? Czy będzie to piękna reprezentantka Polski – Ewa Mielnicka? Przekonamy się 2 grudnia! Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:05 w Telewizji POLSAT.

 

Zobacz: Piękne kandydatki na zgrupowaniu Miss Supranational! Czy Ewa Mielnicka ma szansę wygrać? ZDJĘCIA

 

Ewa Mielnicka ma szansę wygrać Miss Supranational?

Ewa Mielnicka w białej sukni

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Będziesz śledzić wybory Miss Supranational?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady