Martyna Wojciechowska na TeleKamerach

Martyna Wojciechowska zdobyła TeleKamerę 2016 w kategorii osobowość roku pokonując Agnieszkę Szulim czy Piotra Kraśko! Jak wypadła dziennikarka, która od jakiegoś czasu, z powodu choroby nie pokazuje się na salonach? Zjawiskowo! Podczas odbierania nagrody gwiazda TVN powiedziała:

Często słyszę słowo niemożliwe, ale jestem człowiekiem, który wierzy, że takie słowo nie istnieje. Dziękuję tym wszystkim, którzy we mnie wierzą. (...). Miałam ostatnio dużo problemów ze zdrowiem i one się jeszcze nie skończyły, ale czy wrócę jeszcze do pracy? Was zapytam! - powiedziała Martyna Wojciechowska ze sceny.

Martyna Wojciechowska w listopadzie ubiegłego roku poinformowała swoich fanów, że poważnie zachorowała. Nie chciała jednak zdradzać żadnych szczegółów. Wiadomo było tylko, że dziennikarka TVN potrzebuje długotrwałego leczenia, które jak widać, ciągle trwa. Wojciechowska nie zrezygnowała jednak z pracy. W międzyczasie odebrała m.in. główną nagrodę na Festiwalu w Monte Carlo. Martynie serdecznie gratulujemy! A kto jeszcze został laureatem TeleKamer 2016? Sprawdźcie tutaj!

 

Zobacz także: Ponad 40 gwiazd na rozdaniu TeleKamer 2016! ZDJĘCIA

 

Martyna Wojciechowska na TeleKamerach.

Martyna Wojciechowska na TeleKamerach 2016
 

Martyna Wojciechowska odebrała TeleKamerę.

Martyna Wojciechowska na TeleKamerach 2016

Martyna Wojciechowska z TeleKamerą.

Martyna Wojciechowska na TeleKamerach