"Flesz Fashion Night": wszystkie muzy projektantów zachwyciły! Ale która skradła Twoje serce? GŁOSUJ!

 

Za nami siódma już odsłona prestiżowej imprezy "Flesz Fashion Night", która jest skierowana przede wszystkim do miłośników mody. Dziewięciu topowych polskich projektantów zaprezentowało swoje najnowsze kolekcje. Każdy z nich wybrał sobie muzę, dla której stworzył unikatowy projekt haute couture. Maciej Zień zaprosił do współpracy swoją wieloletnią przyjaciółkę, Małgorzatę Kożuchowską. Z kolei duet Paprocki&Brzozowski postawił na żywiołową idolkę nastolatek, Julię Wieniawę.

Zobaczcie wszystkie muzy projektantów i zdecydujcie, która z nich wypadła najlepiej!

 

POLECAMY: Ponad 60 gwiazd na imprezie "Flesz Fashion Night"! Zadały szyku! ZDJĘCIA

 

Małgorzata Kożuchowska zaprezentowała zjawiskową suknię z delikatnymi, koronkowymi wstawkami oraz zmysłowym dekoltem w literę V. Autorem tego dzieła jest Maciej Zień. 

 

Ada Fijał zaprezentowała z kolei barwną kreację przygotowaną przez Ranitę Sobańską. Trudno było przejść obok niej obojętnie!

 

Julia Wieniawa w świeżej i odważnej kreacji, która wyszła spod ręki mistrzów w swoim fachu: Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego. 

 

Marta Kuligowska prezentowała kreację przygotowaną przez jej przyjaciółkę, Lidię Kalitę. Gwiazda TVN ufa projektantce bezgranicznie i często pojawia się na oficjalnych imprezach właśnie w jej projektach

 

Agnieszka Woźniak-Starak również została muzą uzdolnionego projektanta. Prowadząca "Ameryka Express" zaprezentowała kreację stworzoną przez Mariusza Przybylskiego.

 

Aleksandra Żebrowska wyróżniała się na tle pozostałych muz. Wszystko za sprawą kreacji, którą przygotowała dla niej Agnieszka Maciejak. Soczyste kolory, pełne szaleństwo - to lubimy!

 

Marieta Żukowska na ten jeden wieczór zamieniła się w prawdziwego wampa! Łukasz Jemioł zaczarował aktorkę i sprawił, że wyglądała naprawdę zmysłowo! 

 

Katarzyna Zielińska przyjaźni się z dziewczynami z Bizuu. Nic dziwnego, że to właśnie ona została ich muzą na gali "Flesz Fashion Night" 2018!

 

Edyta Herbuś została z kolei muzą duetu MMC. Tego wieczoru wyglądała jak milion dolarów!


Może Cię również zainteresować:

Co działo się podczas "Flesz Fashion Night" 2018? Przeżyjmy to jeszcze raz!

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady