• O.M.

Magdalena Różczka w sukni z głębokim dekoltem! Czy taka stylizacja do niej pasuje?

We wtorek miała miejsce jedna z najgorętszych polskich premier kinowych tego roku - „Król Życia’’. Na imprezie promującej film pojawili się zarówno odtwórcy głównych ról, jak i grono wspaniałych polskich aktorek, m.in. Joanna Kulig, Natalia Rybicka oraz Magdalena Różczka. Magdalena wybrała na tę okazję specjalną kreację, która pochodzi z jesienno-zimowej kolekcji jednej z jej ulubionych projektantek - Natalii Jaroszewskiej.

Długa suknia została w całości uszyta z czarnej koronki. Widać w niej inspiracje stylem lat 70. - szerokie rękawy, falbaniasty dół - a także antykiem (charakterystyczne odcięcie pod biustem oraz kształt dekoltu). Znalazło się też miejsce dla modnych w tym sezonie przezroczystości.

Dodatki? Aktorka postawiła na klasykę: czarne buty i mała kopertówka. W oczy rzucał się długi naszyjnik - srebrna zawieszka na czarnym sznurku. Różczka jak zawsze wybrała delikatny makijaż oraz neutralną fryzurę.

Każdy element stylizacji z osobna wydaje się być naprawdę ciekawy, nie jesteśmy jednak przekonani do zestawienia ich wszystkich w jedną całość. Czy ta koronkowa stylizacja pasuje do subtelnej urody Magdy Różczki? Oceńcie sami!

 

Zobacz: Magdalena Różczka na Festiwal Gwiazd zabrała tylko 5 rzeczy! Nam zdradziła jakie

 

Czarna koronkowa sukienka
Fot. Materiały prasowe

Może Cię również zainteresować:

Magdalena Różczka zastąpiła w "Listach do M."... Macieja Stuhra! Ale miała zagrać inną rolę

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Czy podoba ci się stylizacja Magdaleny Różczki na premierze filmu „Król Życia’’?

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady