• BoyToy

Będzie "Seks w wielkim mieście 3"? Mamy na to kilka mocnych dowodów

Trzecia część filmu Seks w wielkim mieście
Fot. Facebook

Sarah Jessica Parker największą popularność zdobyła na roli Carrie w kultowym już serialu "Seks w wielkim mieście", który uczynił z niej prawdziwą ikonę stylu. Po jego zakończeniu nakręcono jeszcze dwa filmy, a Sarah na czerwonych dywanach wciąż prezentuje kreacje warte swojej bohaterki. Przypomnijmy: Stylowa Sarah Jessika Parker w Cannes. Odwróciła uwagę od żylastych dłoni

Dla fanów przygód Carrie, Samanthy, Charlotte i Mirandy mamy dobrą wiadomość. Wszystko bowiem wskazuje na to, że trzecia część "Seksu w wielkim mieście" powstanie i trafi do kin. Plotki o nakręceniu kolejnego filmu krążyły od dawna, ale dopiero niedawno same zainteresowane zaczęły komentować pytania fanów o taką możliwość. W końcu na Instagramie Parker pojawiło się zdjęcie, które chyba już nie pozostawia wątpliwości - widzimy na nim Sarah na schodach przed pamiętnym apartamentem Carrie z kilkoma parami butów. Imię jej bohaterki pojawia się również w hashtagu.

Wcześniej o planach nakręcenia trzeciej części pisała m.in. Jennifer Hudson, która wystąpiła jako sekretarka Carrie Bradshaw. My już nie możemy się doczekać!

Zobacz: Ma prawie 50 lat! Tak dziś wygląda Charlotte z "Seksu w wielkim mieście"

 

Może Cię również zainteresować:

Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" przeżyli niemiłą przygodę. Co im się przydarzyło w Walentynki?

Źródło: Anna Robak, Stanisław Dziadowiec
 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady