Kinga Rusin już jest w Los Angeles! Jak przygotowuje się do wielkiej gali?

Kinga Rusin w okularach

Kinga Rusin chwali się zdjęciami z Los Angeles tuż przed Oscarami! Dziennikarka pojechała tam jako jedyna polska dziennikarka, aby zrobić relację z największej filmowej gali. Najważniejsza impreza roku zawsze przyciąga tłumy gwiazd znanych na całym świecie. To właśnie Kinga Rusin będzie miała możliwość być tam po raz kolejny i przygotować dla Polaków obszerną relację, a także wywiady z gwiazdami. Obecność w Los Angeles na Oscarach to ogromne wyróżnienie i bardzo ciężko otrzymać tam zaproszenie! Dziennikarka już przygotowuje pierwsze materiały, a na Instagramie pokazuje kilka fotek spod Teatru Dolby w Hollywood, gdzie odbędzie się uroczysta gala. 

 

Dla Kingi Rusin to nie pierwszy raz na Oscarach. Już w zeszłym roku prezenterka miała szansę relacjonować dla Polaków to, co dzieje się w Hollywood. To był też ważny okres, ponieważ polski film "Ida" został nagrodzony statuetką w kategorii "Najlepszy film nieanglojęzyczny". Teraz na próżno szukać rodzimej produkcji, a cały świat trzyma kciuki za Leonardo DiCaprio, który ma szansę na pierwszego Oscara za film "Zjawa". 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Pamiętacie wszystkie konflikty Kingi Rusin? Gwiazda TVN weszła na wojenną ścieżkę nie tylko z Rozenek!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Gdzie oglądać Oscary?

W Polsce transmisję Oscarów można obejrzeć tylko na jednym kanale. Prawa do emisji uroczystej gali ma telewizja CANAL+. Ci, którzy nie będą mogli obejrzeć na żywo imprezy w nocy z niedzieli na poniedziałek, będą mieli tę szansę we wtorek 1 marca w skróconej wersji też na CANAL+. Widzowie, którzy nie posiadają tego kanału, będę zmuszeni do oglądania transmisji na zagranicznych kanałach. Będziecie śledzić na żywo?

 

Zobacz: 20 rzeczy, których nie wiedzieliście o filmach nominowanych do Oscarów 2016 - nie tylko dla kinomaniaków!​

 

Kinga Rusin w Los Angeles przed Oscarami

Kinga Rusin w kombinezonie

Kinga Rusin w Hollywood

Kinga Rusin pod palmami

Kinga Rusin przed Oscarami

Kinga Rusin fryzura

Przygotowania do Oscarów

Przygotowania do Oscarów

Będziesz oglądać Oscary?

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje