• BZ

Piotr Stramowski w komedii romantycznej! I nie tylko on! Zobaczcie najnowszy zwiastun "Narzeczonego na niby", szykuje się hit!

Źródło: materiały prasowe

 

Wszystko zapowiada, że komedia romantyczna „Narzeczony na niby” może być hitem początku nowego roku. Zobaczcie tylko ten zwiastun! Julia Kamińska, Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Sonia Bohosiewicz, Mikołaj Roznerski, Andrzej Grabowski, Ewa Kasprzyk... można by tak wymieniać długo! A do tego Piotr Stramowski znany dotąd raczej z dość brutalnych filmów akcji! 

O czym jest film "Narzeczony na niby"? Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała serce, wydaje się być bardziej zainteresowany sobą, niż nią. Pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach! 

My już nie możemy się doczekać! Film trafi do kin 12 stycznia! A na razie mamy zwiastun.

Julia Kaminska i Piotr Stramowski w filmie
Fot. Mat. prasowe/Ola Grochowska

 

Zobacz też: Wielki powrót Julii Kamińskiej! Zobaczcie, jak wygląda w nowym filmie "Narzeczony na niby"

Tomasz Karolak w filmie
Fot. Mat. prasowe/H. Komerski

Julia Kaminska w filmie
Fot. Mat. prasowe/H. Komerski

Sonia Bohosiewicz w filmie
Fot. Mat. prasowe/H. Komerski

Wybieracie się na film?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje