Oscary 2016: Gdzie będzie można obejrzeć ceremonię rozdania Oscarów

Gdzie obejrzeć ceremonię rozdania Oscarów 2016
Fot. ©Brian Jackson/Fotolia

Gdzie będzie można zobaczyć ceremonię rozdania Oscarów? Już tradycyjnie, podobnie jak w poprzednich latach, ceremonię pokaże na żywo CANAL+. Będzie to jedyna polska telewizja, w której będziemy mogli obejrzeć na żywo, kto w tym roku otrzyma Oscara. A jeśli nie posiadacie CANAL+ to zapraszamy do nas. Na Party.pl przeprowadzimy tekstową transmisję na żywo, w trakcie której dowiecie się, kto z nominowanych będzie miał powód do świętowania. I czy Leonardo DiCaprio w końcu dostanie Oscara :).


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Foster i Lawrence śmiały się z Meryl Streep, reżyser "Kształtu wody" zakpił z zeszłorocznej wpadki! Zobacz NAJLEPSZE momenty Oscarów 2018

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Oscarowa noc w Polsce pokazana zostanie tylko w jednej telewizji

Transmisję 88. gali wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej poprzedzi w nocy z 28 na 29 lutego relacja z czerwonego dywanu sprzed Hollywood&Highland Center. Jak co roku pierwsze gwiazdy pojawią się na czerwonym dywanie już około pierwszej w nocy, a te niecierpliwe nawet i wcześniej. Ceremonia rozdania Oscarów rozpocznie się o godzinie 2:30. CANAL+ zaprasza także na skróconą relację z imprezy we wtorek, 1 marca o 21:00. W ramach promocji transmisję na żywo z dywanu i gali oraz jej powtórkę będą mogli obejrzeć abonenci platformy nc+ bez konieczności posiadania CANAL+ w swoich abonamentach.

Abonenci CANAL+ będą mogli też zobaczyć ceremonię rozdania Oscarów w usłudze CANAL+ VOD, czyli np. na urządzeniach mobilnych.

 

Zobacz: 20 rzeczy, których nie wiedzieliście o filmach nominowanych do Oscarów 2016 - nie tylko dla kinomaniaków!

Gdzie jeszcze obejrzeć ceremonię rozdania Oscarów?

Fani kina, którzy nie posiadają dostępu do CANAL+ skazani są na transmisje w zagranicznych stacjach telewizyjnych. W Niemczech transmisję rozdania Oscarów można oglądać każdego roku na kanale PRO7, więc jeśli macie do niego dostęp, nie powinno być problemu z obejrzeniem gali. Nadawana jest ona bez lektora. Widzowie mieszkający na południu Polski powinni zaś zainteresować się czeskim ČT2. Tam transmisja nadawana będzie razem z symultanicznym tłumaczeniem na czeski. To pierwsza taka transmisja z Oscarów historii czeskiej telewizji.

Podobnie jak przed rokiem transmisję z czerwonego dywanu (bez późniejszej gali!) będzie można obejrzeć na żywo w E! Entertainment Television. Początek już o 23:30.

 

Dajcie znać w komentarzach, gdzie jeszcze szukać oskarowej gali.

 

Czy Leonardo DiCaprio w końcu otrzyma Oscara?

 

Sylvester Stallone to praktycznie murowany kandydat do Oscara za drugoplanową rolę męską.

 

Kto będzie cieszyć się wśród aktorek? Może Kate Winslet.

Będziesz oglądać ceremonię rozdania Oscarów?

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje