A jednak! Powstały nagie sceny Jamiego Dornana w "Nowe oblicze Greya"! Dlaczego zostały wycięte z filmu?

Jamie Dornan bez koszulki na plaży
Fot. East News

Za nami premiera filmu "Nowe oblicze Greya". Widzowie, którzy liczyli na to, że w trzeciej i ostatniej części filmu, który powstał na podstawie książek pisarki E.L. James, zobaczą w końcu nagiego Jamiego Dornana, wychodzili z kina zawiedzeni. Dlaczego w filmie nie pokazano nagich scen z aktorem, który gra Christiana Greya?

 

ZOBACZ: Jamie Dornan miał problemy z... rozbieraniem Dakoty Johnson! Nie uwierzycie, dlaczego!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Oto 7 rzeczy, których na pewno NIE wiecie o "50 twarzach Greya" i "Ciemniejszej stronie Greya"

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Nagie sceny Jamiego Dornana w "Nowe oblicze Greya" powstały!

Od pierwszej części filmu za każdym razem przed premierą pada pytanie, czy Jamie Dornan pokaże się w filmie zupełnie nago? Aktor swoją karierę zaczynał jako model i w wielu sesjach pokazywał się nago, dlatego wielu fanów filmu wierzyło w to, że i na ekranie w końcu odsłoni więcej ciała. Jak się okazuje, Jamie pokazał się na planie filmu zupełnie nago i nakręcono sceny, w których widać go bez bielizny. Dlaczego zatem nie trafiły one do ostatecznej wersji filmu?

Rzeczywiście nakręciliśmy sceny z pełną nagością z przodu. Jamie i ja nigdy nie rozmawialiśmy o tym, aby pokazywał więcej. Ale w ostatecznym montażu, będąc szczerym, po prostu nie weszły… Pełna nagość byłaby rodzajem celowej akcji, tylko nie miałaby ona żadnego powodu” - powiedział James Foley, reżyser "Nowego oblicza Greya".

Skąd taka decyzja? Film zapewne musiałby wtedy dostać inną kategorię wiekową. I z pewnością w wielu krajach ta scena byłaby wycięta z filmu. Żałujecie?

 

ZOBACZ: Są już pierwsze recenzje filmu "Nowe oblicze Greya" i ostra krytyka Dornana! "Wypowiada swoje kwestie jakby czytał z telepromptera"

 

Jamie Dornan na planie filmu często pokazywał się bez koszulki.

Jamie Dornan na planie Nowego oblicza Greya
Fot. Eastnews

 

Nie pokazano jednak scen, na których Dornan jest zupełnie nago.

Nowe oblicze Greya - Christian Grey bez koszulki
Fot. East News

 

Żałujecie?

Jamie Dornan jako model w kampanii Calvin Klein - zdjęcia
Fot. Eastnews

Czy żałujesz?

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady