• BZ

Jak powinien wyglądać idealny narzeczony? Stramowski, Adamczyk, Roznerski, a może Karolak?! Zobaczcie te klaty i wybierajcie ;)

 

"Narzeczony na niby" to nowa komedia romantyczna, a w niej cała plejada przystojniaków - Piotr Stramowski, Piotr Adamczyk, Mikołaj Roznerski, czy Tomasz Karolak... jest w czym wybierać! A gdybyście Wy miały wybrać - choćby teoretycznie - takiego "narzeczonego", który byłby najbliższy Waszym oczekiwaniom? Głosujcie w naszym plebiscycie!

 

Jak Wam się podobają panowie? Wszyscy pokazują w filmie swoje klaty! Który Wam przypadł do gustu najbardziej? Jeśli potrzebujecie podpowiedzi - zobaczcie ten film:

 

 

Komedia "Narzeczony na niby" zapowiada się filmowym hitem początku 2018 roku. O czym jest? Jego główną bohaterką jest Karina (w tej roli Julia Kamińska) próbuje stworzyć udany związek. Ale facet, w którym się zakochuje, jest bardziej zainteresowany sobą. Jedno przypadkowe zdarzenie, jedno małe kłamstwoi jej życie wywróci się kompletnie. Co dalej? Zapraszamy do kin 12 stycznia! 

Zobaczcie zwiastun filmu.

 

Zobacz też: Wielki powrót Julii Kamińskiej! Zobaczcie, jak wygląda w nowym filmie "Narzeczony na niby"


Może Cię również zainteresować:

Narzeczony na niby, ale życzenia naprawdę! Zobaczcie, czego Wam życzą gwiazdy nowej komedii romantycznej

Źródło: Mówi Serwis
 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady