To najlepsza komedia na lato! "Agentka specjalnej troski" rozbawiła już ponad 4,5 miliona Francuzów!

Źródło: mat. promocyjne

Zobacz najlepszą komedię na wakacje! "Agentka specjalnej troski" rozbawiła już ponad 4,5 miliona Francuzów! W kinach - już od 18 sierpnia! Dlaczego warto obejrzeć ten film? Zobaczcie sami!

 

O czym jest film "Agentka specjalnej troski"?

Dowódca elitarnej jednostki specjalnej RAID, od czasu miłosnego zawodu staje się zatwardziałym wrogiem kobiet.  Pech towarzyszy mu nie tylko w życiu prywatnym, ale również w pracy. Pewnego dnia otrzymuje zadanie, aby przygotować do egzaminów niezdarną policjantkę. Marzy ona o tym, aby zostać pierwszą kobietą w siłach specjalnych. Na jego nieszczęście nie może się jej szybko pozbyć, bo dziewczyna jest oczkiem w głowie swojego tatusia – Ministra Spraw Wewnętrznych. W rolach głównych król francuskich komedii - Dany Boon i niezwykle zabawna Alice Pol. Ten duet rozbawił w kinach ponad 4,5 miliona Francuzów!

Co mówią krytycy?

„Dany Boon pozostaje królem francuskiej komedii” – Télérama


„Dany Boon wraca na ekrany ze znakomitą komedią. Udany, zabawny film i sukces kasowy” – Le Parisien


„Świetne dialogi, zabawne postaci drugoplanowe, kaskada gagów. Agentka specjalnej troski to bez wątpienia najlepsza komedia Dany’ego Boona od czasu Jeszcze dalej niż północ. Genialna scena, w której Yvan Attal, w roli serbskiego kryminalisty, przebiera się za transwestytę podczas Gay Pride. Kultowa!” -Public


„Godzina i czterdzieści pięć minut znakomitych gagów”! – Culture box

Nie jesteście przekonani? Zobaczcie zabawny zwiastun!

 

Fot. Mat. promocyjne

 

Fot. Mat. promocyjne

 

Fot. Mat. promocyjne

Czy wybierzesz się do kina na ten film?

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady