• BoyToy

Honey, Sikora i Golcowie zwyciężyli w Opolu

Zwycięzcy konkursów na festiwalu w Opolu
Fot. Akpa

Za nami pierwszy dzień 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pokazywaliśmy wam już zdjęcia gwiazd, które zaprezentowały swoje przeboje przed opolską publicznością i telewidzami. Przypomnijmy: Gwiazdy podczas pierwszego dnia festiwalu w Opolu

Wczoraj odbył się koncert z serii "SuperPremiery", gdzie o główną nagrodę walczyło dziesięciu wykonawców. Statuetka im. Karola Musioła przypadła w udziale zespołowi Golec uOrkiestra, którzy wystąpili z utworem "Młody maj". To była dopiero pierwsza z trzech nagród, jakie wygrali dwaj bracia tego wieczoru - dodatkowo zostali uhonorowani nagrodą "Artysta Bez Granic Telewizji Polonia" oraz "SuperPremiera Programu Pierwszego Polskiego Radia".

Z pustymi rękoma z Opola nie wyjechała też Honorata Skarbek. Wokalistka w pięknej czerwonej kreacji zaśpiewała swój przebój "Nie Powiem Jak" i za ten występ została wyróżniona "Nagrodą Czytelników Super Expressu", patrona tegorocznej edycji opolskiego festiwalu. Ze statuetki cieszyła się też Natalia Sikora. Zwyciężczyni drugiej edycji "The Voice of Poland" triumfowała w kategorii "SuperDebiuty".

Oglądaliście wczoraj festiwal w Opolu? Czyj występ podobał wam się najbardziej?

 

Zobacz też zdjęcia innych gwiazd, które wczoraj pojawiły się w Opolu:

Może Cię również zainteresować:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Honorata Skarbek zaśpiewa wielki hit - "Bring Me To Life"! Wygra?

Źródło: mat. prasowe
 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje