Margaret z mikrofonem

Fani Margaret chcą odwołać Michała Szpaka z Eurowizji! Już dawno popularny festiwal muzyczny nie wzbudził tyle emocji, co w ciągu ostatnich kilku dni. W sobotę widzowie TVP1 zdecydowali, że to Michał Szpak powinien jechać do Sztokholmu, gdzie wraz ze swoją piosenką "Colour of your life" będzie reprezentował Polskę. Taki wynik głosowania nie spodobał się fanom Edyty Górniak, jak i Margaret. Ci drudzy postanowili wziąć jednak sprawy w swoje ręce. W sieci pojawiła się specjalna petycja, w której wielbiciele artystki żądają, aby to właśnie ona wyjechała do Szwecji. Swoje działania uzasadniają m.in. rankingami bukmacherów, którzy twierdzili, że jeśli nasz kraj będzie reprezentowany przez Margaret, to mamy ogromną szansę na zwycięstwo. 

Jesteśmy bardzo niezadowoleni z decyzji, że Michał Szpak ma reprezentować nasz kraj na Eurowizji. Margaret z piosenką "Cool Me Down" ma największą szansę, aby zagwarantować Polsce zwycięstwo. Czy chcecie, aby Polska nareszcie wygrała konkurs? To podpiszcie petycję!

Pod petycją na zagranicznej stronie pojawiło się już kilkaset wpisów. Margaret na pewno jest bardzo szczęśliwa i dumna, że w takich momentach może liczyć na swoich fanów. Żałujecie, że to nie ona pojedzie do Sztokholmu?

 

|Zobacz: Anna Mucha ma już swojego kandydata na Eurowizję! Kto jej zdaniem powinien reprezentować Polskę?​

 

Fani Margaret chcą odwołać Michała Szpaka z Eurowizji 2016 - napisali petycję!

Petycja w sprawie udziału Margaret na Eurowizji

Margaret na pewno jest dumna, że ma takich oddanych fanów

Margaret w krótkiej kolorowejsukience
ons.pl

Więcej na temat Margaret Michał Szpak Eurowizja