Eurowizja 2018: Kto pojedzie z Polski? Fani konkursu od lat marzą o ich udziale! Zagłosuj na swojego faworyta!

 

Eurowizja 2018 - kto będzie reprezentować Polskę w tym roku? To pytanie już od kilki tygodni zadają sobie wszyscy fani muzycznego konkursu. Przypomnijmy - do 1 lutego artyści mogą zgłaszać swoje propozycje, a TVP z komisją wyłonią kilka utworów, które wezmą udział w polskich preselekcjach. Chęć reprezentowania naszego kraju wyrazili jak dotąd raczej mało znani artyści, którzy najpewniej chcą po prostu pokazać się szerszej publiczności. A co z wielkimi gwiazdami? Które chcielibyście zobaczyć w konkursie? Głosujcie w naszym plebiscycie.

 

Zobacz: Eurowizja 2018: Rusza eurowizyjna machina! Są pierwsi chętni. Znamy szczegóły

 

Eurowizja 2018 - kto z Polski?

Czy wielkie polskie gwiazdy wystapią na Eurowizji? Na razie wydają się nie być zainteresowane, choć fani i widzowie wracają do tego tematu w okolicy stycznia i lutego co rok. A mowa chociażby o Sylwii Grzeszczak. Już rok temu pojawiły się plotki, że artystka zgłosi swój utwór, w tym roku było podobnie - pogłoski o jej udziale wywołały ferment na eurowizyjnych forach. Dla nas byłaby idealną kandydatką, dlatego bardzo na nią liczymy! 

 

Zobacz: Sylwia Grzeszczak weźmie udział w eliminacjach do Eurowizji 2018? Znamy jej decyzję!

 

Nie inaczej sprawa wygląda z Michałem Szpakiem, reprezentantem z 2016 roku. Zajął wówczas wysokie miejsce, a jego najnowszy singiel (który trwa idealnie 3 minuty) już rozbrzmiewa w wyobraźni dziesiątek tysięcy fanów z eurowizyjnej sceny w Lizbonie (tam odbędzie się tegoroczna Eurowizja).

 

Zobacz: Michał Szpak znów pojedzie na Eurowizję?! W szczerym wywiadzie zdradził wszystko

 

A co z Dodą? Fanpejdż "Doda na Eurowizję" wciąż zyskuje nowych obserwatorów. Ale artystka, niestety, stanowczo nie chce brać udziału w konkursie. Jak podaje plejada.pl - Natalia Szroeder oraz Natasza Urbańska również. 

 

Nad udziałem zastanawiają się m.in. Cleo czy Sylwia Lipka. Ale oczywiście chodzi o udział w dalekiej przyszłości. 

 

Zobacz: Eurowizja 2018: Sylwia Lipka weźmie udział w polskich preselekcjach?! Nam powiedziała prawdę!

 

W międzyczasie w sieci pojawiły się informacje, że na Eurowizję chętnie pojedzie Joanna Krupa.  Nie, nie jest to żart. Na szczęście, bo ostatnie nagranie modelki było totalnym hitem.

 

Fani Eurowizji (a może nie Eurowizji, tylko disco polo) chętnie widzieliby też w roli reprezentanta chociażby Zenka Martyniuka (jego udział popierał sam Filip Chajzer). Teraz stawiają jednak na Sławomira, która jest totalnym hitem ostatnich miesięcy. W końcu już teraz udało mu się pokonać Lady GaGę i Britney Spears.

A Wy kogo chcielibyście zobaczyć na Eurowizji 2018? Oto 12 propozycji! Możecie głosować na swoich faworytów od teraz :) 

 

Zobacz: Margaret wyjaśnia nam, dlaczego wystąpi w szwedzkich eliminacjach do Eurowizji, a nie w polskich!


Może Cię również zainteresować:

Doda, Szpak, Grzeszczak, Sławomir, Rodowicz - kiedy wystąpią w Sopocie? WIEMY!

Źródło: Polsat
 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady