• chimera

Górniak skomenotwała udział w Eurowizji: Jest to kusząca propozycja

Edyta Górniak "Litania" w The Voice
Fot. ONS

Dzisiaj "Flesz" potwierdził powołując się na osoby z TVP, że Edyta Górniak dostała propozycję udziału w Eurowizji. Rinke Rooynes zapewnił nawet, że diwa odrzuciła udział w "The Voice of Poland", bowiem właśnie "przygotowuje się do konkursu". Teraz całą sprawę skomentowała sama zainteresowana.

Na Facebooku, gdzie od kilku tygodni rozpisuje się na temat wspomnień związanych z udziałem w Eurowizji w Dublinie, podzieliła się swoją ostateczną decyzją.

Okazuje się, że Górniak nie wystąpi na Eurowizji w Kopenhadze.

Napisałam na Naszym FB kilka dni temu włączając się do dyskusji z Wami, że zgadzam się z Waszymi przemyśleniami w pewnym zakresie. Owszem, byłby to niezwykły sposób uczczenia tego pięknego Jubileuszu. Tak, jest to kuszące, jednak... Musiałabym pokonać samą siebie. Nie sądzę, aby mi się to udało. Inaczej mówiąc - NIE przygotowuję się do Festivalu Eurowizji - napisała Górniak.


Oznacza to tylko jedno. Szanse wyjazdu Nataszy Urbańskiej są coraz większe. Zobacz: TVP chce wysłać Nataszę na Eurowizję! Pod uwagę biorą też...Edyta Górniak na spotkaniu z fanami:

Może Cię również zainteresować:

DJ Adamus bardzo OSTRO o polskich kandydatach na Eurowizję 2017! Dostało się też Górniak! WIDEO

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona
 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje