Na Balu TVN było morze gwiazd, ale nie każda wyglądała oszałamiająco. Zobacz WPADKI i głosuj na najgorszą z nich! PLEBISCYT

Omenaa Mensah, Ewa Drzyzga, Katarzyna Wołejnio, Joanna Jabłczyńska, Sylwia Gliwa, Katarzyna Bosacka - te gwiazdy wytypowaliśmy do największych wpadek modowych na Balu TVN. Powód? Na Balu Fundacji TVN wśród innych gwiazd one niestety wypadły blado. A poprzeczka została zawieszona wysoko. (Zobacz, kto jeszcze przyszedł! Starak-Woźniak, Ślotała, Olejnik, Rusin i wiele innych!). 

 

Ewa Drzyzga ubrała się wizytowo, ale nie na bal. Raczej na urodziny u cioci. Katarzyna Wołejnio czyli Żona z Hollywood też chyba pomyliła imprezy, może oczekiwała wieczoru panieńskiego w Hollywood. Czemu kreacja Joanny Jabłczyńskiej jest według nas wpadką? Bo ostatnio Joanna wygląda wszędzie tak samo. Grzecznie, prosto - nudno. Omenaa Mensah zaszalała i jest złotą dziewczyną, ale wypadło źle. Sylwia Gliwa wyglądała jak Różowa Pantera, a Katarzyna Bosacka postarzyła się o 20 lat. Paulina Tomborowska niestety też postarzyła się brzydką sukienką i lookiem. Ale może się mylimy? Dlatego głosuj za albo przeciw w naszych modowych wpadkach z balu TVN.

 

Zobacz także: Kożuchowska, Krupa, Cegielska, Gessler i jeszcze więcej gwiazd na Balu TVN! Część 2. ZDJĘCIA


Może Cię również zainteresować:

Joanna Jabłczyńska została skrytykowana za muzyczną niespodziankę na ślubie Joanny Krupy. Co sama o niej mówi?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut
 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady